Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 5757 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 4 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
13
235 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Moderan i potpuno namješten stan prodaje se na mirnoj lokaciji u blizini Poreča, nudeći savršen spoj udobnosti...
Moderan i potpuno namješten stan prodaje se na mirnoj lokaci...
17
345 000 €
4929 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan i elegantno namješten stan prodaje se na mirnoj lokaciji u blizini Poreča, kombinirajući visoke standa...
Moderan i elegantno namješten stan prodaje se na mirnoj loka...
6
490 000 €
2768 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
177 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
U centru Matulja, na izvanrednoj, traženoj i atraktivnoj lokaciji prodaje se veliki prazan stan na prvom katu ...
U centru Matulja, na izvanrednoj, traženoj i atraktivnoj lok...
13
299 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan površine 75 m2 na prvom katu zgra...
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se č...
17
330 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se četverosoban dvoetažni stan ukupne površine 78 m2...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN Prodaje se...
17
289 000 €
5667 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 51 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 51 m2 u visokom prizemlju...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 51 m2, 2-soban Prodaje s...
17
249 000 €
4082 €/m²
ažuriran
Zagreb, Buzin
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 61 m2 na drugom katu zg...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, BUZIN, 61 m2, 3-soban Prodaje se tro...
15
140 432 €
3511 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN S7, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 40,71 m2, 2-SOBAN Provjerite dostupnost stanova na linku https://starl...
STAN S7, PRODAJA, OKRUG GORNJI, ČIOVO, 40,71 m2, 2-SOBAN Pr...
3
110 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
33 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, KLAKA, 33 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 33 m2 na 3. katu zg...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, KLAKA, 33 m2, 1-soban Proda...
10
300 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan površine 96 m2 na prvom katu kuće. Kuća...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, VRAPČE, 96 m2, 3-SOBAN Prodaje se tro...
12
145 000 €
4143 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Sjever
35 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAPREŠIĆ SJEVER, 35 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne neto površine 35 m2 na prvom...
STAN, PRODAJA, ZAPREŠIĆ SJEVER, 35 m2, 2-soban Prodaje se...
12
257 000 €
4016 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
6. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 64 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne površine 64 m2 koji se nalazi na...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUGAVE, 64 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-...
4
159 000 €
1639 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedinice u prizemlju, samo 200 m od mora Na prodaju je ...
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedini...
8
194 000 €
4974 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
pr kat
Za više informacija: Tamara Jurčić Tel: +385 95 8292058 Email: istriaroyal1@gmail.com Web: https://istriar...
Za više informacija: Tamara Jurčić Tel: +385 95 8292058 ...
12
130 000 €
1354 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
96 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodajemo prostran stan od 96 m2 u samom centru Buja, koji se na papiru vodi kao jedna cjelina, ali je u stvar...
Prodajemo prostran stan od 96 m2 u samom centru Buja, koji s...
12
134 900 €
2998 €/m²
ažuriran
Osijek, Jug II
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan na prvom katu stambene površine 45,56 m2 plus drvarnica. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinj...
Prodaje se stan na prvom katu stambene površine 45,56 m2 plu...
14
188 000 €
2892 €/m²
ažuriran
Karlovac, Banija
65 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu z...
Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 ...
17
600 000 €
6383 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Rovinj, mirna rezidencijalna zona U Rovinju, u mirnom obiteljskom i rezidencijalnom dijelu grada, na...
Istra, Rovinj, mirna rezidencijalna zona U Rovinju, u mir...
16
370 000 €
4684 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, centar U samom centru Rovinja, u mirnoj ulici, a opet tek minutu hoda od glavne ulice Carerr...
Istra, Rovinj, centar U samom centru Rovinja, u mirnoj ul...
17
540 000 €
3971 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
136 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Kastav, dvoetažni stan sa garažom, pogled more U ponudi je luksuzan dvoetažni stan u novogradnji na Kastvu...
Kastav, dvoetažni stan sa garažom, pogled more U ponudi ...
Stranica 4 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban