Detaljna pretraga
141 - 160 od ukupno 5757 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 8 od 288
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Naprijed >
7
207 500 €
3578 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj i kvalitetnoj zgradi s ukupno tri stam...
Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješt...
7
211 700 €
3650 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u zgradi s ukupno tri stambene jedini...
Istra, Pula U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Pu...
9
165 000 €
3438 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina nudi ugodno okruženje idealno...
Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj loka...
9
286 000 €
3011 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život ...
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželj...
11
235 000 €
4273 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljsk...
Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve tr...
4
165 130 €
3116 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
53 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak Pula, ovaj stan nalazi se u naselju koje je sve tr...
Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak ...
5
189 250 €
2957 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj stan nudi savršen spoj privatnosti i ...
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 s...
5
180 513 €
2959 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Pula, Istra Prodaje se dvosoban stan u novogradnji s ukupno 15 stanova, smještenoj u mirnom i ugodnom okružen...
Pula, Istra Prodaje se dvosoban stan u novogradnji s ukupno...
5
159 000 €
3313 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
48 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj jednosoban stan nudi mir i udobnost u...
5
180 513 €
2959 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
5
159 000 €
3313 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
48 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
3
171 300 €
3005 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Pula, Istra Smješten u mirnom i ugodnom naselju nadomak Pule, ovaj stan pruža savršen spoj privatnosti i bliz...
Pula, Istra Smješten u mirnom i ugodnom naselju nadomak Pul...
5
171 300 €
3005 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
6
171 300 €
3005 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
5
171 300 €
3005 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
4
159 000 €
3118 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
51 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u mirnom i zelenom dijelu nadomak Pule, ovaj jednosoban stan savršeno spaja udobnost i p...
Pula, Istra Smješten u mirnom i zelenom dijelu nadomak Pule...
5
184 103 €
2969 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u mirnom i zelenom naselju nadomak Pule, ovaj dvosoban stan savršeno spaja udobnost i pr...
Pula, Istra Smješten u mirnom i zelenom naselju nadomak Pul...
5
184 103 €
2969 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
62 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
9
261 000 €
3955 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ...
Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija ...
4
271 530 €
4243 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pula, Istra Stan se nalazi u mirnom i traženom dijelu grada, svega nekoliko minuta hoda od samog centra. Ide...
Pula, Istra Stan se nalazi u mirnom i traženom dijelu grad...
Stranica 8 od 288
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban