imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Rogoznica

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Rogoznica

9
210 000 € 4200 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

50 m2

1. kat
9
315 000 € 4632 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

68 m2

kat
9
485 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

97 m2

kat
7
375 000 € 5515 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

68 m2

kat
6
550 000 € 5789 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

95 m2

kat
7
420 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

70 m2

kat
8
405 000 € 4309 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica

94 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup