Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 5757 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 3 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
2
48 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
16 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru Na prodaju je soba s ...
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom i vlasti...
2
74 000 €
2552 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
29 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru Na prodaju je zanimljiva jedinica s ...
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom n...
8
239 000 €
1683 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
142 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
2. kat
Vir – 6 soba s kupaonicama na jednoj etaži, 5 parkirnih mjesta i velika terasa s pogledom na more Na prodaju ...
Vir – 6 soba s kupaonicama na jednoj etaži, 5 parkirnih mjes...
5
275 000 €
4297 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji, svega 200 metara od mora, nalazi se moderan i kvalitetno opremljen trosoban stan 63,9...
Na atraktivnoj lokaciji, svega 200 metara od mora, nalazi se...
11
399 000 €
4433 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
90 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
OPATIJA, CENTAR, DVOSOBAN STAN U STAROJ VILI U ponudi je komforan dvosoban stan smješten na etaži stare aus...
OPATIJA, CENTAR, DVOSOBAN STAN U STAROJ VILI U ponudi je ...
12
330 000 €
5690 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
58 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
OPATIJA, IKA - MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA U ponudi imamo pre...
OPATIJA, IKA - MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE...
6
185 000 €
4205 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
44 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
RABAC – Na atraktivnoj lokaciji u blizini mora nalazi se ugodan stan smješten na prvom katu manje stambene zgr...
RABAC – Na atraktivnoj lokaciji u blizini mora nalazi se ugo...
14
420 000 €
6563 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Novigrad Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u Novigradu, ukupne stambene površine 64 m², s čak ...
Istra, Novigrad Prodaje se prekrasan, moderno uređen stan u...
8
257 000 €
4016 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - istok
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
6. kat
Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem k...
Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao ...
6
159 800 €
3329 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan jednosoban stan u modernom novom ...
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, o...
7
158 800 €
3308 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u kvalitetnom novom st...
7
176 300 €
3040 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan dvosoban stan unutar suvremenog novog ...
7
202 600 €
3024 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostrani dvosoban stan unutar moderne novogra...
7
176 300 €
3093 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan dvosoban stan unutar suvremenog projek...
7
176 300 €
3093 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog pro...
7
202 600 €
3024 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostrani dvosoban stan unutar modernog projek...
7
202 600 €
3024 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan i prostran dvosoban stan unutar kvalit...
7
176 300 €
3093 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
7
176 300 €
3093 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
57 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj funkcionalan dvosoban stan unutar modernog arh...
7
202 600 €
3024 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostran dvosoban stan unutar moderne novograd...
Stranica 3 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban