imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Podstrana

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja stanova Podstrana

15
325 000 € 3009 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

108 m2

kat
15
255 000 € 2931 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana

87 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup