imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Posedarje

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja stanova Posedarje

14
590 000 € 4184 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

141 m2

2. kat
17
349 000 € 3009 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

116 m2

kat
12
399 000 € 3093 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

129 m2

2. kat
17
146 000 € 3561 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje

41 m2

2. kat
14
148 000 € 4485 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje

33 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup