Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 5757 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 2 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
814 923 €
8955 €/m²
nov
Umag, Savudrija
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom loggiom i otvorenim pogledom na more smješten je unut...
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom log...
17
816 665 €
8877 €/m²
nov
Umag, Savudrija
92 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj moderan apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog, ograđ...
Ovaj moderan apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogle...
17
874 155 €
8487 €/m²
nov
Umag, Savudrija
103 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggiom i direktnim pogledom na more pruža sofisticirano...
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggio...
17
648 000 €
10125 €/m²
nov
Umag, Savudrija
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješte...
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom s...
17
461 250 €
7561 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, prostranom loggiom i opuštajućim pogledom na park ...
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, ...
17
463 500 €
7598 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog m...
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim ...
17
772 182 €
8215 €/m²
nov
Umag, Savudrija
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na park nudi 94,50 m² pažljivo osmišljenog s...
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pog...
17
785 001 €
8177 €/m²
nov
Umag, Savudrija
96 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog resorta na Jadranu, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom logg...
Smješten unutar ekskluzivnog resorta na Jadranu, ovaj elegan...
17
846 581 €
8300 €/m²
nov
Umag, Savudrija
102 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj elegantni apartman pruža savršen spoj moderne udobn...
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj e...
13
1 300 000 €
6736 €/m²
nov
Malinska-dubašnica, Malinska
193 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je impresivan penthouse koji je smješten u najatraktivnijem dijelu Malinske, na svega 300 m od mora...
Na prodaju je impresivan penthouse koji je smješten u najatr...
8
840 000 €
8077 €/m²
nov
Malinska-dubašnica, Malinska
104 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju je moderan dvoetažni apartman smješten na prestižnoj lokaciji u Malinskoj na otoku Krku. Udaljen sv...
Na prodaju je moderan dvoetažni apartman smješten na prestiž...
13
810 000 €
7788 €/m²
nov
Malinska-dubašnica, Malinska
104 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U mirnom okruženju najatraktivnijeg dijela Malinske, na svega nekoliko koraka od obale, prodaje se dvoetažni a...
U mirnom okruženju najatraktivnijeg dijela Malinske, na sveg...
14
340 000 €
3301 €/m²
nov
Kastav, Kastav
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
7
190 000 €
5278 €/m²
nov
Crikvenica, Crikvenica
36 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
9
340 000 €
2787 €/m²
nov
Viškovo, Viškovo
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se 2 dvoetažna stana u blizini centra Viškova. Stanovi se sastoje od: - 3SB+DB - okućnice površine ...
Prodaje se 2 dvoetažna stana u blizini centra Viškova. Stan...
17
845 095 €
8205 €/m²
nov
Umag, Savudrija
103 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unutar ekskluzivnog luksuznog resorta smještenog na naj...
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unuta...
17
948 490 €
8320 €/m²
nov
Umag, Savudrija
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan i prostran apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unutar ekskluzivnog luksuznog resorta smješt...
Ovaj elegantan i prostran apartman s dvije spavaće sobe nala...
17
763 423 €
8389 €/m²
nov
Umag, Savudrija
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe i prostranom loggiom od 21,50 m² s pogledom na uređene parkovne p...
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe i prostranom lo...
17
756 085 €
8401 €/m²
nov
Umag, Savudrija
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj kompaktan, ali elegantno organiziran apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na uređene parkov...
Ovaj kompaktan, ali elegantno organiziran apartman s dvije s...
1
53 000 €
3313 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
16 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom, kuhinjskim dijelom i vlastitim parkingom na otoku Viru N...
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom, kuhinjs...
Stranica 2 od 288
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban