Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 81 oglasa - Prodaja stanova Opatija okolica
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
16
550 000 €
5093 €/m²
nov
Opatija, Oprić
108 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I KROVNOM TERASOM Moderan, funkcionalan i elegantno uređen dv...
DVOETAŽNI STAN S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE I KROVNOM TERA...
12
330 000 €
5690 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
58 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
OPATIJA, IKA - MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE, VRTOM I 2 PARKIRNA MJESTA U ponudi imamo pre...
OPATIJA, IKA - MODERAN STAN U NOVOGRADNJI S POGLEDOM NA MORE...
17
200 000 €
2817 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blago...
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije z...
10
332 000 €
4882 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
68 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
OPATIJA, IČIĆI - 2S + DB S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Prodaje se moderan stan smješten na drugom katu u mirn...
OPATIJA, IČIĆI - 2S + DB S PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE Prod...
6
412 000 €
2060 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
200 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
8
550 €
12 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Iznajmljuje se moderan, potpuno namješten jednosoban stan površine 45 m², smješten u prizemlju novije kuće (20...
Iznajmljuje se moderan, potpuno namješten jednosoban stan po...
17
871 250 €
7779 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
112 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Stan A6 - drugi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dnevni boravak na otvorenom! U ponudi je moderan ...
Stan A6 - drugi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dn...
17
809 750 €
7230 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
112 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
pr kat
Stan s privatnim vrtom i otvorenim pogledom na more - ekskluzivna novogradnja u blizini mora i ACI marine! ...
Stan s privatnim vrtom i otvorenim pogledom na more - eksklu...
17
2 726 500 €
9500 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
287 m2
3.5-SOBAN
3.5-SOBAN
kat
PENTHOUSE S PRIVATNIM BAZENOM I PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE! U ponudi je ekskluzivan penthouse 3S+DB s imp...
PENTHOUSE S PRIVATNIM BAZENOM I PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE...
17
912 250 €
7602 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
120 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Stan A5 - drugi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dnevni boravak na otvorenom! U ponudi je moderan ...
Stan A5 - drugi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dn...
17
840 500 €
7004 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
120 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Stan A3 - prvi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dnevni boravak na otvorenom! U ponudi je moderan s...
Stan A3 - prvi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dne...
17
799 500 €
7138 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
112 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Stan A4 - prvi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dnevni boravak na otvorenom! U ponudi je moderan s...
Stan A4 - prvi kat, otvoren pogled i terasa koja postaje dne...
17
932 750 €
7773 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
120 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
pr kat
7
332 000 €
4882 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
68 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Prodaje se 2S+DB stan od 68 m2 s prekrasnim pogledom na more! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i...
Prodaje se 2S+DB stan od 68 m2 s prekrasnim pogledom na more...
16
530 000 €
4380 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
121 m2
2.5-SOBAN
2.5-SOBAN
kat
Prodaje se elegantan stan s prekrasnim pogledom na more! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blag...
Prodaje se elegantan stan s prekrasnim pogledom na more! ...
8
295 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju je izvrsna nekretnina u prizemlju kuće na mirnoj lokaciji između Ike i Lovrana (Oprić), ukupne stam...
Na prodaju je izvrsna nekretnina u prizemlju kuće na mirnoj ...
16
277 000 €
4617 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se moderan stan u vrhunskoj novogradnji smještenoj na atraktivnoj lokaciji u Lovranu. Stan površine 60...
Prodaje se moderan stan u vrhunskoj novogradnji smještenoj n...
17
790 000 €
4317 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
183 m2
3.5-SOBAN
3.5-SOBAN
pr kat
Prodaje se etaža vile s velikom terasom i pogledom na more i zelenilo! U vili se nalaze četiri stambene jed...
Prodaje se etaža vile s velikom terasom i pogledom na more i...
17
467 000 €
5247 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ičići, prodajemo mansardni stan u u manjoj stambenoj zgradi površine 89,42 m2 koja je smještena na parceli od ...
Ičići, prodajemo mansardni stan u u manjoj stambenoj zgradi ...
11
219 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
- SAMO KOD NAS - PRILIKA U POBRI - Ovdje vam nudimo vrlo lijep trosobni stan s velikom balkonom/terasom i vrt...
- SAMO KOD NAS - PRILIKA U POBRI - Ovdje vam nudimo vrlo li...
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban