Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 81 oglasa - Prodaja stanova Opatija okolica
Stranica 3 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
10
675 000 €
4821 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
uz apartma se prodaje i mali studio apartma 58 m2 ID KOD AGENCIJE: 7011 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95...
uz apartma se prodaje i mali studio apartma 58 m2 ID KOD AG...
14
449 000 €
6236 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
ID KOD AGENCIJE: 7608 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 7608 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
17
309 000 €
3433 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
OPATIJA, POBRI - Prekrasan stan 2S+DB, panoramski pogled! Izdvajamo iz ponude ekskluzivno uređen stan ukupne ...
OPATIJA, POBRI - Prekrasan stan 2S+DB, panoramski pogled! I...
8
210 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Izdvajamo iz ponude jednosoban stan u Ičićima površine 48.02 m², na visokom prizemlju trokatnice. Dnevni borav...
Izdvajamo iz ponude jednosoban stan u Ičićima površine 48.02...
3
500 000 €
2825 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Pobri, luksuzni stan u novogradnji. ID KOD AGENCIJE: 8497 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel...
Pobri, luksuzni stan u novogradnji. ID KOD AGENCIJE: 8497 ...
5
110 000 €
3235 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
34 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
1. kat
Stan se može kupit samo za gotovinu ID KOD AGENCIJE: 8744 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel:...
Stan se može kupit samo za gotovinu ID KOD AGENCIJE: 8744 ...
17
550 000 €
5612 €/m²
ažuriran
Opatija, Ika
98 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Opatija - Ika na vrlo lijepoj lokaciji i sa prekrasnim pogledom na more, na svega 450 metara od mora, prodaje ...
Opatija - Ika na vrlo lijepoj lokaciji i sa prekrasnim pogle...
6
690 000 €
4207 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
164 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Opatija - Pobri villa u nizu 164 m2 s pogledom na more s uređenom okućnicom 165m2 U ponudu smo dobili prediva...
Opatija - Pobri villa u nizu 164 m2 s pogledom na more s ur...
17
348 000 €
5613 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ičići, prodajemo stan smješten na visokom prizemlju, a sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom, ...
Ičići, prodajemo stan smješten na visokom prizemlju, a sasto...
17
675 000 €
5192 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prekrasan stan s 3 spavaće sobe i dnevnim boravkom udaljen samo 150 metara od mora u Ičićima. Nalazi se u novi...
Prekrasan stan s 3 spavaće sobe i dnevnim boravkom udaljen s...
17
327 000 €
3633 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
U ponudu smo dobili stan u okolici Opatije, Pobri. Stan se izdaje i kao apartman za turistički najam tijekom c...
U ponudu smo dobili stan u okolici Opatije, Pobri. Stan se i...
17
1 250 000 €
5208 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
240 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 538 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 538 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
17
248 000 €
4863 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien iz Opatije izdvaja iz svoje ekskluzivne ponude predivan šarmantan i n...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien iz Opatije izdvaja ...
17
750 000 €
4098 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
183 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prilika koja se pruža jednom u životu: uživajte u luksuznom stanu s jedinstvenim pogledom na more koji je upra...
Prilika koja se pruža jednom u životu: uživajte u luksuznom ...
13
1 350 000 €
3699 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
365 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude luksuznu novogradnju direktno iznad centra Opatije s fantas...
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude luksuznu ...
7
199 000 €
5378 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
37 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude stan od 37,56 m2, koji se nalazi u prizemlju novogradnje u ...
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude stan od 3...
17
450 000 €
6338 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Agencija Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja stan površine 71,88 m2 koji se nalazi na 2. katu novogradnj...
Agencija Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja stan povr...
13
207 180 €
6094 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
34 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine 34.53 m2 u novogradnji u Ičićima. Stan se nalazi ...
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine...
13
306 597 €
5574 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine 55.75 m2 u novogradnji u Ičićima. Stan se nalazi u...
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine ...
13
183 900 €
6130 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine 30.09 m2 u novogradnji u Ičićima. Stan se nalazi u...
Stranica 3 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban