Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 23 oglasa za Opatija okolica - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
675 000 €
3902 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
173 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prekrasan stan smješten na drugoj etaži urbane ville. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika iz kojeg ...
Prekrasan stan smješten na drugoj etaži urbane ville. Stan ...
17
430 000 €
4300 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se stan veličine 100 m2 u manjoj stambenoj zgradi sa bazenom i prekrasnim pogledom na more. Nalazi se ...
Prodaje se stan veličine 100 m2 u manjoj stambenoj zgradi sa...
11
230 000 €
2949 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PROSTRANI STAN S POGLEDOM NA MORE – POBRI Na prodaju je prostrani stan površine 80 m², smješten na izuzetno t...
PROSTRANI STAN S POGLEDOM NA MORE – POBRI Na prodaju je pro...
8
385 000 €
3889 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
99 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Komforan trosobni stan od 99 m² s pogledom na more i maslinik Prodaje se prostran i potpuno namješten stan po...
Komforan trosobni stan od 99 m² s pogledom na more i maslini...
11
443 000 €
4301 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Trosobni stan s garažom i zajedničkim bazenom – Ičići, 103 m² Posredujemo u prodaji prostranog trosobnog stan...
Trosobni stan s garažom i zajedničkim bazenom – Ičići, 103 m...
1
1 236 000 €
8240 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se predivan stan u luksuznoj vili smještenoj u Ičićima, samo 200 metara od mora. Ovaj stan pruža otvor...
Prodaje se predivan stan u luksuznoj vili smještenoj u Ičići...
14
462 000 €
4574 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
101 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Opatija - Ičići stan prizemlje 3S+DB, 101 m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevn...
Opatija - Ičići stan prizemlje 3S+DB, 101 m2 koji se sastoji...
10
675 000 €
4821 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
uz apartma se prodaje i mali studio apartma 58 m2 ID KOD AGENCIJE: 7011 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95...
uz apartma se prodaje i mali studio apartma 58 m2 ID KOD AG...
3
500 000 €
2825 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Pobri, luksuzni stan u novogradnji. ID KOD AGENCIJE: 8497 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel...
Pobri, luksuzni stan u novogradnji. ID KOD AGENCIJE: 8497 ...
6
690 000 €
4207 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
164 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Opatija - Pobri villa u nizu 164 m2 s pogledom na more s uređenom okućnicom 165m2 U ponudu smo dobili prediva...
Opatija - Pobri villa u nizu 164 m2 s pogledom na more s ur...
17
675 000 €
5192 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prekrasan stan s 3 spavaće sobe i dnevnim boravkom udaljen samo 150 metara od mora u Ičićima. Nalazi se u novi...
Prekrasan stan s 3 spavaće sobe i dnevnim boravkom udaljen s...
17
750 000 €
4098 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
183 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prilika koja se pruža jednom u životu: uživajte u luksuznom stanu s jedinstvenim pogledom na more koji je upra...
Prilika koja se pruža jednom u životu: uživajte u luksuznom ...
13
1 350 000 €
3699 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
365 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude luksuznu novogradnju direktno iznad centra Opatije s fantas...
Agencija Kaiser Immobilien izdvaja iz svoje ponude luksuznu ...
13
558 360 €
6004 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi dvoetažni stan veličine 93.06 m2 u novogradnji u Ičićima. Stan s...
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi dvoetažni stan...
13
475 020 €
6013 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine 79.17 m2 u novogradnji u Ičićima. Stan se nalazi u...
Kaiser Immobilien predstavlja u svojoj ponudi stan veličine ...
16
643 000 €
3717 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
173 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan u samom srcu Ičića svega niti 100 metara od mora. Stan se nalazi u manjoj s...
Kaiser Immobilien predstavlja stan u samom srcu Ičića svega ...
5
650 000 €
3672 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
177 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien stavlja na tržište stan u novogradnji koji se sastoji od prizemlja i ...
Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien stavlja na tržište ...
5
670 000 €
4085 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
164 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
5
690 000 €
4132 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
167 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
5
890 000 €
3309 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
269 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Opatija - okolica
[x]