Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 5757 oglasa - Prodaja stanova
Stranica 9 od 288
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
4
248 640 €
4214 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Pula, Istra Na prodaju je stan u izgradnji smješten u mirnom i iznimno traženom dijelu grada, svega nekoliko...
Pula, Istra Na prodaju je stan u izgradnji smješten u mirn...
5
532 224 €
4224 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Pula, Istra Na prodaju je stan u izgradnji smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Pule, svega nekoliko minu...
Pula, Istra Na prodaju je stan u izgradnji smješten u mirno...
3
248 640 €
4214 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
4
532 224 €
4224 €/m²
ažuriran
Pula, Pula
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
9
265 000 €
2978 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje se moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten ...
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 3S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje s...
5
236 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 2S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje se moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten ...
RIJEKA, VIŠKOVO - MODERAN 2S + DB U NOVOGRADNJI Prodaje s...
7
279 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji
93 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
279 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Viškovo, Marčelji
93 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA, VIŠKOVO – MODERNO 3-SOBNO STANOVANJE + DNEVNA SOBA V NOVOGRADNJI Na prodaj je moderno stanovanje v ...
RIJEKA, VIŠKOVO – MODERNO 3-SOBNO STANOVANJE + DNEVNA SOBA V...
12
240 000 €
2308 €/m²
ažuriran
Rijeka, Zamet
104 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, GORNJI ZAMET – TROSOBAN STAN S GARAŽOM Na jednoj od najtraženijih riječkih lokacija, na Gornjem Zam...
RIJEKA, GORNJI ZAMET – TROSOBAN STAN S GARAŽOM Na jednoj ...
17
390 000 €
3611 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
108 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Potkrovlje stare vile na top lokaciji + turistički studio apartman U ponudi je stan u potkrovlju stare vil...
Potkrovlje stare vile na top lokaciji + turistički studio ap...
6
76 000 €
2815 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
27 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran stan površine nešto više od 27 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokacij...
Prodaje se potpuno renoviran stan površine nešto više od 27 ...
17
198 000 €
3194 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj potpuno renovirani stan na prvom katu nudi moderan...
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj ...
8
207 575 €
4070 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Vabriga
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u modernoj novogradnji u Taru, ovaj funkcionalan i pažljivo osmišljen stan predstavlja izvrsnu prilik...
Smješten u modernoj novogradnji u Taru, ovaj funkcionalan i ...
5
278 123 €
4279 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj elegantan stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazen...
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj eleganta...
5
358 387 €
5430 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostrani trosoban stan u modernoj novogradnji sa zajednič...
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostran...
5
386 622 €
4249 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim baze...
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj prostra...
5
292 822 €
4244 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj moderan dvosobni stan u kvalitetnoj novogradnji sa zajedn...
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj moderan...
5
278 122 €
5794 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u šarmantnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan jednosobni stan u novogradnji sa zajedničkim ba...
Smješten u šarmantnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moder...
5
353 628 €
5358 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani trosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedničk...
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani...
5
375 201 €
5285 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazeno...
Stranica 9 od 288
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban