imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja stanova Sisak

Detaljna pretraga

1 - 9 od ukupno 9 oglasa - Prodaja stanova Sisak

6
98 000 € 1815 €/m²
ažuriran
Sisak, Podjarak

54 m2

kat
10
152 000 € 2764 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar

55 m2

kat
14
215 000 € 2622 €/m²
ažuriran
Sisak, Brzaj

82 m2

kat
17
129 000 € 2150 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac

60 m2

2. kat
15
135 000 € 2328 €/m²
ažuriran
Sisak, Caprag/Željezara

58 m2

1. kat
12
115 000 € 2091 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac

55 m2

2. kat
10
75 000 € 2206 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac

34 m2

2. kat
12
151 000 € 2696 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar

56 m2

kat
17
104 000 € 1316 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar

79 m2

3. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup