Detaljna pretraga
1 - 19 od ukupno 19 oglasa - Prodaja nekretnina Sisak
15
195 000 €
1048 €/m²
nov
Sisak, Zeleni brijeg
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je renovirana obiteljska kuća smještena u mirnoj ulici u naselju Zeleni Brijeg u Sisku, idealna za ...
Na prodaju je renovirana obiteljska kuća smještena u mirnoj ...
15
110 000 €
719 €/m²
nov
Sisak, Galdovo
153 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu Siska, u naselju Galdovo, nedaleko od nasipa i rijeke,...
Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom dijelu Sisk...
6
98 000 €
1815 €/m²
ažuriran
Sisak, Podjarak
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju je stan smješten u prizemlju stambene zgrade u mirnom kvartu Podjarak u Sisku. Lokacija je izuzetno...
Na prodaju je stan smješten u prizemlju stambene zgrade u mi...
10
152 000 €
2764 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
55 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U ponudi je funkcionalan i ugodan dvosoban stan površine 55,80 m² smješten u samom centru Siska, idealan za st...
U ponudi je funkcionalan i ugodan dvosoban stan površine 55,...
14
215 000 €
2622 €/m²
ažuriran
Sisak, Brzaj
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju je stan u prizemlju stambene zgrade. Stan je u potpunosti renoviran 2025. godine i ne zahtijeva dod...
Na prodaju je stan u prizemlju stambene zgrade. Stan je u po...
17
338 000 €
3314 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Sisku, uz samu glavnu cestu, što...
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atrak...
17
190 000 €
1056 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Sisku, u naselju Zeleni Brijeg, prodaje se prostrana katnica u nizu ukupne ...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Sisku, u naselju Zeleni B...
17
129 000 €
2150 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac
60 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Na prodaju dvosobni stan 60,80 m² – Sisak, Viktorovac U ponudi je funkcionalan i ugodan dvosobni stan površin...
Na prodaju dvosobni stan 60,80 m² – Sisak, Viktorovac U pon...
8
55 000 €
1571 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
35 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Na prodaju funkcionalan poslovni prostor površine 35 m², smješten u samom centru Siska, na izuzetno frekventno...
Na prodaju funkcionalan poslovni prostor površine 35 m², smj...
15
170 000 €
1771 €/m²
ažuriran
Sisak, Tomićev put
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj i traženoj lokaciji u Sisku prodaje se funkcionalna obiteljska kuća s uređenim prizemljem i dodatnim...
Na mirnoj i traženoj lokaciji u Sisku prodaje se funkcionaln...
14
215 000 €
2622 €/m²
ažuriran
Sisak, Brzaj
82 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
15
135 000 €
2328 €/m²
ažuriran
Sisak, Caprag/Željezara
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, CAPRAG, 58 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 58 m2 na prvom katu u zgradi b...
STAN, PRODAJA, SISAK, CAPRAG, 58 m2, 3-soban Prodaje se tro...
14
175 000 €
1823 €/m²
ažuriran
Sisak, Tomićev put
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SISAK, TOMIĆEV PUT, 96 m2, 3-sobna Prodaje se kuća bruto površine 96 m2 s dvorištem površine 2...
KUĆA, PRODAJA, SISAK, TOMIĆEV PUT, 96 m2, 3-sobna Prodaje s...
12
115 000 €
2091 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 55 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 55 m2 na drugom katu u zgr...
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 55 m2, 3-soban Prodaje se...
10
75 000 €
2206 €/m²
ažuriran
Sisak, Viktorovac
34 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 34 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 34 m2 na drugom katu u z...
STAN, PRODAJA, SISAK, VIKTOROVAC, 34 m2, 1-soban Prodaje se...
12
151 000 €
2696 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
56 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, SISAK, CENTAR, 56 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan površine 56 m2 u visokom prizemlju u zg...
STAN, PRODAJA, SISAK, CENTAR, 56 m2, 2-soban Prodaje se dvo...
2
2 054 400 €
75 €/m²
ažuriran
Sisak, Sisak
27392 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
NA PRODAJU – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U GALDOVU, SISAK Izvrsna prilika za investiciju u brzo rastućem dijelu Sisk...
NA PRODAJU – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U GALDOVU, SISAK Izvrsna ...
17
104 000 €
1316 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, CENTAR, 79 m2, 3-soban Prodaje se dvoetažni trosoban stan površine 79 m2 na trećem katu...
STAN, PRODAJA, SISAK, CENTAR, 79 m2, 3-soban Prodaje se dvo...
1
372 165 €
5 €/m²
ažuriran
Sisak, Centar
74433 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, OKOLICA ZAGREBA, 7,4 ha Imamo izuzetnu priliku za sve investitore i kompanije koje žele u...
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, OKOLICA ZAGREBA, 7,4 ha Imamo izuzetnu ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban