imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 378 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 1 od 19
top
11
149 990 € 2419 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

62 m2

2. spr.
top
2
245 200 € 5004 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

49 m2

2. spr.
top
2
145 000 € 3152 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

46 m2

3. spr.
top
7
155 600 € 2829 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

55 m2

4. spr.
top
3
161 394 € 2989 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

54 m2

7. spr.
top
11
125 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

50 m2

1. spr.
top
14
275 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Stari Merkator Blok 11c

55 m2

3. spr.
vip
6
68 000 € 1789 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

38 m2

pr spr.
vip
13
235 000 € 3092 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde

76 m2

4. spr.
15
238 500 € 4184 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

57 m2

4. spr.
12
226 000 € 3645 €/m²
nov
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
8
115 000 € 1667 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Borča

69 m2

ptk spr.
17
215 000 € 3981 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Kalenić

54 m2

4. spr.
9
137 000 € 2322 €/m²
nov
Beograd, Čukarica, Novi Železnik

59 m2

2. spr.
2
189 294 € 4207 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

45 m2

1. spr.
16
319 000 € 5145 €/m²
nov
Beograd, Stari grad, Skadarlija

62 m2

3. spr.
17
230 000 € 3966 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Kej

58 m2

2. spr.
12
220 000 € 3333 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

66 m2

7. spr.
6
175 000 € 5469 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

32 m2

2. spr.
17
191 000 € 3293 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

58 m2

7. spr.
Strana 1 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama