imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 378 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 8 od 19
8
279 000 € 4650 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

60 m2

5. spr.
7
419 000 € 3643 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

115 m2

3. spr.
12
195 000 € 2868 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

68 m2

1. spr.
7
108 000 € 1831 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

59 m2

pr spr.
13
105 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Žarkovo

36 m2

1. spr.
8
83 000 € 1976 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

42 m2

3. spr.
11
79 000 € 1975 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

40 m2

1. spr.
11
194 900 € 3360 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

58 m2

5. spr.
9
225 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 68

45 m2

7. spr.
5
117 300 € 2444 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

48 m2

2. spr.
6
144 900 € 2635 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

55 m2

2. spr.
6
119 500 € 2390 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

50 m2

2. spr.
10
199 900 € 3507 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Super Vero Blok 24

57 m2

10. spr.
11
142 000 € 3156 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

45 m2

1. spr.
17
243 000 € 4050 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

60 m2

6. spr.
7
45 000 € 882 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

51 m2

2. spr.
12
127 500 € 2550 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Jajinci

50 m2

2. spr.
9
205 000 € 3475 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

59 m2

1. spr.
9
388 000 € 5543 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

70 m2

3. spr.
10
296 000 € 5103 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

58 m2

6. spr.
Strana 8 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama