imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

101 - 120 od ukupno 378 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 6 od 19
pogledaj3d
16
185 000 € 3491 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

53 m2

4. spr.
10
191 000 € 3293 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

58 m2

7. spr.
12
175 000 € 3889 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

45 m2

vpr spr.
4
99 500 € 2211 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

45 m2

2. spr.
8
249 000 € 4698 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

53 m2

4. spr.
15
215 000 € 3413 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Rudo

63 m2

10. spr.
7
151 200 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

54 m2

1. spr.
17
160 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

64 m2

4. spr.
14
179 000 € 2934 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

61 m2

4. spr.
11
236 000 € 3933 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa

60 m2

6. spr.
7
238 500 € 3507 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hala Pionir

68 m2

3. spr.
4
96 200 € 2237 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

43 m2

2. spr.
9
115 000 € 1855 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

62 m2

1. spr.
7
169 000 € 4122 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

41 m2

1. spr.
16
195 000 € 2868 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

68 m2

5. spr.
8
149 900 € 2418 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

62 m2

2. spr.
13
195 000 € 2868 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

68 m2

5. spr.
2
190 904 € 3977 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

48 m2

2. spr.
2
211 167 € 3984 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

53 m2

2. spr.
17
300 000 € 6000 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Trg Republike

50 m2

pr spr.
Strana 6 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon