imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 378 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 4 od 19
2
169 925 € 3540 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

48 m2

pr spr.
3
146 982 € 3341 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

44 m2

5. spr.
17
207 000 € 5447 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

38 m2

4. spr.
1
270 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Arena Blok 25

60 m2

4. spr.
8
77 000 € 1878 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

41 m2

5. spr.
10
215 000 € 3839 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

56 m2

4. spr.
11
238 000 € 3552 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 70a

67 m2

6. spr.
15
220 000 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

63 m2

4. spr.
pogledaj3d
13
207 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

46 m2

1. spr.
2
101 850 € 2122 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

48 m2

pr spr.
4
95 000 € 2209 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

43 m2

spr.
8
110 000 € 2245 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

49 m2

pr spr.
12
117 000 € 2017 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun polje

58 m2

1. spr.
pogledaj3d
14
249 000 € 4527 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

55 m2

4. spr.
9
115 000 € 2805 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

41 m2

2. spr.
8
125 000 € 3205 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

39 m2

6. spr.
8
138 000 € 3730 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

37 m2

2. spr.
10
185 000 € 2937 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

63 m2

4. spr.
4
89 700 € 2243 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

40 m2

pr spr.
0
149 000 € 3104 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

48 m2

1. spr.
Strana 4 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama