imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 185 oglasa - Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Strana 1 od 10
top
16
73 000 € 2028 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

36 m2

2. spr.
top
17
100 000 € 2632 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

38 m2

3. spr.
vip
16
73 900 € 2239 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

33 m2

pr spr.
7
81 000 € 1929 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Višnjica

42 m2

pr spr.
8
135 000 € 3649 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

37 m2

3. spr.
5
136 500 € 4015 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

34 m2

2. spr.
7
137 000 € 4029 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Kalenić

34 m2

npr spr.
17
165 000 € 3113 €/m²
nov
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

53 m2

6. spr.
13
144 550 € 2727 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Medaković II

53 m2

1. spr.
15
96 000 € 3097 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

31 m2

vpr spr.
1
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

35 m2

pr spr.
10
122 000 € 2773 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Rakovica opština

44 m2

4. spr.
3
159 850 € 3475 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

46 m2

2. spr.
2
150 000 € 4412 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

34 m2

1. spr.
12
175 000 € 5645 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

31 m2

6. spr.
1
176 000 € 5677 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

31 m2

6. spr.
15
162 000 € 4263 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdarska šuma

38 m2

6. spr.
14
175 000 € 5645 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

31 m2

6. spr.
13
186 500 € 4440 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

42 m2

2. spr.
5
219 440 € 3990 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdarska šuma

55 m2

1. spr.
Strana 1 od 10

Tip ponude

Reklama