imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 185 oglasa - Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Strana 4 od 10
11
93 060 € 1980 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

47 m2

1. spr.
8
177 000 € 3933 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

45 m2

6. spr.
9
99 000 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

55 m2

pr spr.
6
62 000 € 2067 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Rakovica centar

30 m2

spr.
10
135 000 € 2647 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Miljakovac

51 m2

5. spr.
12
158 000 € 4270 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

37 m2

2. spr.
5
95 400 € 2650 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

36 m2

2. spr.
11
104 000 € 2971 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Bele vode

35 m2

5. spr.
1
144 270 € 3206 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

45 m2

pr spr.
1
107 180 € 3152 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

34 m2

1. spr.
1
146 800 € 3191 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

46 m2

3. spr.
13
159 000 € 4297 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

37 m2

2. spr.
6
160 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

64 m2

vpr spr.
16
132 600 € 2821 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rupčine

47 m2

3. spr.
8
187 200 € 3900 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

48 m2

3. spr.
7
185 000 € 3776 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

49 m2

1. spr.
17
145 000 € 3222 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković III

45 m2

vpr spr.
4
75 000 € 1705 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Krnjača

44 m2

ptk spr.
10
84 900 € 2573 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

33 m2

npr spr.
9
115 000 € 3286 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

35 m2

2. spr.
Strana 4 od 10

Tip ponude