imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 185 oglasa - Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Strana 3 od 10
7
125 000 € 3289 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

38 m2

11. spr.
13
125 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

50 m2

6. spr.
11
160 000 € 2667 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

60 m2

vpr spr.
10
120 000 € 3871 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje

31 m2

pr spr.
10
115 000 € 2614 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

44 m2

pr spr.
8
138 400 € 3954 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 2

35 m2

vpr spr.
11
120 000 € 2727 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

44 m2

spr.
4
78 750 € 2316 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetanova ćuprija

34 m2

2. spr.
14
125 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

50 m2

vpr spr.
9
152 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Šumice

38 m2

3. spr.
2
110 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

44 m2

vpr spr.
11
85 000 € 3696 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

23 m2

vpr spr.
15
175 000 € 3889 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

45 m2

3. spr.
10
140 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

40 m2

pr spr.
4
68 700 € 2216 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

31 m2

pr spr.
8
126 800 € 2818 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

45 m2

2. spr.
6
114 000 € 1839 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

62 m2

sut spr.
10
100 800 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

36 m2

vpr spr.
12
175 000 € 3804 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

46 m2

1. spr.
9
76 000 € 1949 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

39 m2

5. spr.
Strana 3 od 10

Tip ponude