imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 185 oglasa - Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Strana 2 od 10
0
240 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

48 m2

4. spr.
5
162 480 € 3963 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdarska šuma

41 m2

1. spr.
8
129 500 € 3597 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Čukarička padina

36 m2

5. spr.
7
168 000 € 3360 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Enjub Blok 45

50 m2

10. spr.
11
199 500 € 4640 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

43 m2

3. spr.
15
187 000 € 4795 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

39 m2

2. spr.
17
105 000 € 2692 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

39 m2

3. spr.
8
181 000 € 4209 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

43 m2

1. spr.
14
205 000 € 4271 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

48 m2

vpr spr.
8
360 000 € 7347 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

49 m2

8. spr.
16
165 000 € 3113 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra

53 m2

6. spr.
11
120 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

34 m2

1. spr.
9
139 900 € 4996 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

28 m2

1. spr.
9
114 900 € 3482 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

33 m2

vpr spr.
2
96 054 € 2135 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

45 m2

1. spr.
2
90 867 € 2113 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

43 m2

pr spr.
7
83 928 € 2468 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

34 m2

2. spr.
16
125 000 € 3289 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

38 m2

6. spr.
14
155 000 € 3523 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

44 m2

7. spr.
10
68 000 € 1700 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Kotež

40 m2

pr spr.
Strana 2 od 10

Tip ponude

Reklama