imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 378 oglasa - Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan

Strana 3 od 19
1
227 000 € 4540 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

50 m2

8. spr.
12
225 000 € 4891 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

46 m2

1. spr.
10
124 900 € 3123 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

40 m2

4. spr.
11
226 000 € 3645 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
14
145 000 € 1526 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Filmski grad

95 m2

ptk spr.
9
79 900 € 1141 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Novi Grad

70 m2

sut spr.
6
147 900 € 3018 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

49 m2

3. spr.
13
195 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

65 m2

4. spr.
4
78 000 € 1950 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

40 m2

1. spr.
7
155 000 € 2818 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

55 m2

pr spr.
5
460 915 € 3492 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

132 m2

3. spr.
5
268 394 € 3780 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

71 m2

2. spr.
13
210 000 € 3387 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Kalvarija

62 m2

8. spr.
17
233 000 € 3949 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 1

59 m2

1. spr.
4
52 000 € 2600 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Tašmajdan

20 m2

3. spr.
13
238 900 € 3982 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Lion

60 m2

6. spr.
1
145 431 € 3305 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

44 m2

2. spr.
12
185 000 € 3700 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Gornji grad

50 m2

5. spr.
2
206 571 € 3756 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Hadžipopovac

55 m2

2. spr.
7
199 018 € 3373 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

59 m2

vpr spr.
Strana 3 od 19

Tip ponude

Lokacija

Reon

Reklama