imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

161 - 180 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 9 od 50
1
210 000 € 123 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1714 m2

pr spr.
1
35 000 € 119 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

294 m2

pr spr.
1
123 600 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3052 m2

pr spr.
1
310 000 € 225 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1379 m2

pr spr.
1
60 000 € 41 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1450 m2

pr spr.
1
210 000 € 123 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1714 m2

pr spr.
1
35 000 € 119 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

294 m2

pr spr.
1
123 600 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3052 m2

pr spr.
1
310 000 € 225 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1379 m2

pr spr.
1
60 000 € 41 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1450 m2

pr spr.
1
210 000 € 123 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1714 m2

pr spr.
1
35 000 € 119 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

294 m2

pr spr.
1
123 600 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

3052 m2

pr spr.
6
39 000 € 36 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, KP Dom

1080 m2

spr.
0
90 000 € 32 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Pasi Poljana

2850 m2

pr spr.
0
100 000 € 286 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

350 m2

pr spr.
0
67 000 € 34 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Čamurlija

2000 m2

pr spr.
0
75 000 € 51 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1485 m2

pr spr.
0
45 000 € 45 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1000 m2

pr spr.
1
25 000 € 9 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2830 m2

pr spr.
Strana 9 od 50
Reklama