imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 8 od 50
1
125 000 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

6418 m2

pr spr.
1
62 000 € 42 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1485 m2

pr spr.
1
11 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1847 m2

pr spr.
1
20 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2850 m2

pr spr.
1
125 000 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

6418 m2

pr spr.
1
62 000 € 42 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1485 m2

pr spr.
1
11 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1847 m2

pr spr.
1
20 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2850 m2

pr spr.
1
125 000 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

6418 m2

pr spr.
1
62 000 € 42 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1485 m2

pr spr.
1
120 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Brzi Brod

7000 m2

pr spr.
1
70 000 € 88 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

800 m2

pr spr.
1
100 000 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2000 m2

pr spr.
1
198 050 € 170 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Brzi Brod

1165 m2

pr spr.
1
198 050 € 170 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Brzi Brod

1165 m2

pr spr.
1
198 050 € 170 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Brzi Brod

1165 m2

pr spr.
0
528 000 € 60 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

8800 m2

pr spr.
1
108 000 € 77 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Donji Komren

1400 m2

pr spr.
1
310 000 € 225 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1379 m2

pr spr.
1
60 000 € 41 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Bubanj

1450 m2

pr spr.
Strana 8 od 50