imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

241 - 260 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 13 od 50
1
31 500 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

631 m2

pr spr.
1
40 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, 9. Maj

2300 m2

pr spr.
14
35 000 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

705 m2

pr spr.
10
45 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

867 m2

pr spr.
1
44 200 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1106 m2

pr spr.
1
137 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2660 m2

pr spr.
14
35 000 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

705 m2

pr spr.
10
45 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

867 m2

pr spr.
1
44 200 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1106 m2

pr spr.
1
137 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2660 m2

pr spr.
14
35 000 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

705 m2

pr spr.
10
45 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

867 m2

pr spr.
1
44 200 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1106 m2

pr spr.
1
137 000 € 52 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2660 m2

pr spr.
1
573 000 € 100 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Čamurlija

5731 m2

pr spr.
1
450 000 € 317 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

1420 m2

pr spr.
2
72 500 € 51 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1411 m2

pr spr.
9
39 700 € 113 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

351 m2

pr spr.
1
573 000 € 100 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Čamurlija

5731 m2

pr spr.
1
450 000 € 317 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Ćele kula

1420 m2

pr spr.
Strana 13 od 50