imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Niš – dvoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 284 oglasa - Prodaja stanova Niš – dvoiposoban stan

Strana 1 od 15
15
132 000 € 1760 €/m²
nov
Niš, Pantelej, Pantelej

75 m2

vpr spr.
3
127 470 € 1847 €/m²
nov
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

69 m2

pr spr.
4
106 920 € 1909 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

56 m2

1. spr.
4
162 000 € 2250 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

72 m2

2. spr.
2
117 420 € 1894 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

62 m2

1. spr.
2
102 030 € 1889 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

54 m2

1. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
10
115 000 € 2212 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

52 m2

2. spr.
2
151 390 € 2365 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

64 m2

5. spr.
2
107 640 € 13 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

8080 m2

2. spr.
12
111 500 € 1956 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

57 m2

5. spr.
4
147 400 € 2233 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

66 m2

2. spr.
2
126 880 € 2188 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

58 m2

2. spr.
17
199 000 € 2519 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Dom zdravlja

79 m2

13. spr.
3
116 850 € 2050 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

57 m2

3. spr.
3
120 330 € 1851 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

65 m2

2. spr.
14
113 500 € 2270 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

50 m2

7. spr.
4
143 770 € 2084 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Duvanište

69 m2

3. spr.
14
113 500 € 2270 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

50 m2

7. spr.
Strana 1 od 15
Reklama