imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 1 od 50
1
200 000 € 11 €/m²
nov
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

18000 m2

pr spr.
1
99 000 € 25 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

4000 m2

pr spr.
1
3 770 000 € 65 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

58000 m2

pr spr.
1
120 000 € 364 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

330 m2

pr spr.
1
30 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1771 m2

pr spr.
1
30 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1771 m2

pr spr.
1
30 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

1771 m2

pr spr.
1
200 000 € 11 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

18000 m2

pr spr.
1
210 000 € 318 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

660 m2

pr spr.
1
15 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

1033 m2

pr spr.
1
15 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

1033 m2

pr spr.
1
15 000 € 15 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Medijana

1033 m2

pr spr.
1
40 000 € 80 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

500 m2

pr spr.
1
100 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

16000 m2

pr spr.
1
65 000 € 65 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1000 m2

pr spr.
1
20 000 € 20 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1023 m2

pr spr.
1
20 000 € 20 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1023 m2

pr spr.
1
20 000 € 20 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1023 m2

pr spr.
1
66 500 € 111 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Branko Bjegović

600 m2

pr spr.
1
62 000 € 62 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

1000 m2

pr spr.
Strana 1 od 50
Reklama