imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 5 od 50
1
20 000 € 22 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Kičevo

928 m2

pr spr.
1
25 000 € 66 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Pasi Poljana

380 m2

pr spr.
1
6 000 000 € 240 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

25000 m2

pr spr.
1
58 000 € 128 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Podvinik

452 m2

spr.
1
3 345 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2345 m2

pr spr.
1
3 100 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2084 m2

pr spr.
1
3 600 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2603 m2

pr spr.
1
8 300 € 2 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3636 m2

pr spr.
1
44 990 € 41 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1092 m2

pr spr.
2
220 000 € 60 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Čamurlija

3687 m2

pr spr.
1
30 000 € 72 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Nikola Tesla

417 m2

pr spr.
1
3 345 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2345 m2

pr spr.
1
3 100 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2084 m2

pr spr.
1
3 600 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2603 m2

pr spr.
1
8 300 € 2 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3636 m2

pr spr.
1
44 990 € 41 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

1092 m2

pr spr.
2
220 000 € 60 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Čamurlija

3687 m2

pr spr.
0
30 000 € 72 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Nikola Tesla

417 m2

pr spr.
1
3 345 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2345 m2

pr spr.
1
3 100 € 1 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

2084 m2

pr spr.
Strana 5 od 50