imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

461 - 480 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 24 od 50
1
50 000 € 25 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2003 m2

pr spr.
1
56 000 € 16 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3583 m2

pr spr.
1
108 000 € 74 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Branko Bjegović

1455 m2

pr spr.
1
16 000 € 10 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1635 m2

pr spr.
1
11 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1477 m2

pr spr.
1
14 000 € 16 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Medoševac

875 m2

pr spr.
1
17 310 € 14 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

1282 m2

pr spr.
1
56 000 € 16 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3583 m2

pr spr.
1
108 000 € 74 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Branko Bjegović

1455 m2

pr spr.
1
16 000 € 10 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1635 m2

pr spr.
1
68 600 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

3669 m2

pr spr.
1
56 000 € 16 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3583 m2

pr spr.
1
108 000 € 74 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Branko Bjegović

1455 m2

pr spr.
1
16 000 € 10 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1635 m2

pr spr.
1
68 600 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

3669 m2

pr spr.
0
780 000 € 153 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

5100 m2

pr spr.
0
824 000 € 158 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Branko Bjegović

5200 m2

pr spr.
1
11 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1477 m2

pr spr.
1
14 000 € 16 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Medoševac

875 m2

pr spr.
1
11 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

1477 m2

pr spr.
Strana 24 od 50