imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

401 - 420 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 21 od 50
1
270 000 € 728 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

371 m2

pr spr.
1
58 000 € 129 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

450 m2

pr spr.
1
69 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Pasi Poljana

3359 m2

pr spr.
1
270 000 € 728 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

371 m2

pr spr.
1
69 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Pasi Poljana

3359 m2

pr spr.
1
270 000 € 728 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Gradska bolnica

371 m2

pr spr.
0
80 000 € 19 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

4200 m2

pr spr.
0
67 000 € 43 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1550 m2

pr spr.
1
465 400 € 36 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

12908 m2

pr spr.
1
465 400 € 36 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

12908 m2

pr spr.
1
465 400 € 36 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

12908 m2

pr spr.
1
117 000 € 44 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2666 m2

pr spr.
1
20 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

944 m2

pr spr.
1
117 000 € 44 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2666 m2

pr spr.
1
20 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

944 m2

pr spr.
1
117 000 € 44 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2666 m2

pr spr.
1
20 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

944 m2

pr spr.
1
17 000 € 17 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1000 m2

pr spr.
1
175 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

4375 m2

pr spr.
3
93 600 € 55 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Donji Komren

1703 m2

pr spr.
Strana 21 od 50