imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

301 - 320 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 16 od 50
2
820 000 € 310 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2649 m2

pr spr.
1
4 000 000 € 235 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

17000 m2

pr spr.
4
11 000 € 5 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

2305 m2

pr spr.
4
11 000 € 5 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

2305 m2

pr spr.
4
11 000 € 5 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

2305 m2

pr spr.
0
80 000 € 0 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Trošarina

1440000 m2

pr spr.
0
930 000 € 372 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

2500 m2

pr spr.
1
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3000 m2

pr spr.
1
3 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

140 m2

pr spr.
1
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3000 m2

pr spr.
1
3 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

140 m2

pr spr.
1
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

3000 m2

pr spr.
1
3 000 € 21 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

140 m2

pr spr.
0
36 000 € 90 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

400 m2

pr spr.
1
210 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

2410 m2

pr spr.
5
35 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kovanluk

401 m2

pr spr.
1
210 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

2410 m2

pr spr.
5
35 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kovanluk

401 m2

pr spr.
1
210 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

2410 m2

pr spr.
5
35 000 € 87 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Kovanluk

401 m2

pr spr.
Strana 16 od 50
Reklama