imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

421 - 440 od ukupno 985 oglasa - Prodaja Niš – građevinsko zemljište

Strana 22 od 50
1
175 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

4375 m2

pr spr.
3
93 600 € 55 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Donji Komren

1703 m2

pr spr.
1
175 000 € 40 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Crveni Krst

4375 m2

pr spr.
3
93 600 € 55 €/m²
ažuriran
Niš, Crveni Krst, Donji Komren

1703 m2

pr spr.
1
33 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

5179 m2

pr spr.
1
33 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

5179 m2

pr spr.
1
33 000 € 6 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

5179 m2

pr spr.
0
47 000 € 43 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Vinik

1100 m2

pr spr.
0
106 000 € 82 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1300 m2

pr spr.
0
62 000 € 106 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Ledena Stena

585 m2

pr spr.
0
13 000 € 8 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

1600 m2

pr spr.
1
202 000 € 46 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

4351 m2

pr spr.
1
78 000 € 14 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5400 m2

pr spr.
1
202 000 € 46 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

4351 m2

pr spr.
1
78 000 € 14 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5400 m2

pr spr.
1
202 000 € 46 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

4351 m2

pr spr.
1
78 000 € 14 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

5400 m2

pr spr.
2
17 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

2350 m2

pr spr.
1
310 000 € 50 €/m²
ažuriran
Niš, Niška banja, Niška Banja

6200 m2

pr spr.
2
17 000 € 7 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

2350 m2

pr spr.
Strana 22 od 50
Reklama