imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 278 oglasa - Prodaja stanova Beograd – četvorosoban stan

Strana 1 od 14
top
16
180 000 € 2647 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

68 m2

7. spr.
top
3
329 324 € 3430 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

96 m2

2. spr.
top
17
450 000 € 2903 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

155 m2

1. spr.
top
17
670 000 € 3384 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

198 m2

2. spr.
top
17
384 000 € 3765 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Golf naselje

102 m2

5. spr.
top
3
361 600 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

113 m2

4. spr.
vip
1
190 000 € 2405 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

79 m2

3. spr.
17
520 000 € 5049 €/m²
nov
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

103 m2

3. spr.
16
499 € 4 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Palilula centar

129 m2

7. spr.
12
350 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

110 m2

6. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
17
270 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

94 m2

5. spr.
16
470 000 € 3983 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

118 m2

spr.
5
330 000 € 3204 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

103 m2

3. spr.
14
450 000 € 5114 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
1
469 000 € 3526 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

133 m2

4. spr.
6
1 600 € 18 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
16
399 000 € 4290 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

93 m2

1. spr.
17
197 000 € 1775 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Bele vode

111 m2

3. spr.
Strana 1 od 14

Tip ponude

Lokacija

Reon