imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja, četvorosoban stan, Beograd, Čukarica, Cerak

Ažurirano u 06:01h, dana 22.05.2026 god.

ČETVOROSOBAN STAN
520 000 EUR(3 059 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Beograd, ČukaricaCerak, Žitomislička
Šifra oglasa: IMOVINA1057
Kvadratura m2: 170
Sprat: I / III
Grejanje: CG
Podeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

uknjižen, terasa, garaža, parking mesto, stara gradnja, LUX, interfon, TPV, salonski, internet, kablovska, klimatizovano, polunamešten

Dodatne informacije

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2. Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina retko dostupna na tržištu.
Stan povrsine 170m2 odlikuju vrhunski materijali, odličan raspored i osećaj topline i elegancije koji se retko sreće. Centralni deo stana je open space dnevni boravak sa kaminom i bibliotekom, povezan sa salonskim delom koji prostoru daje posebnu toplinu i karakter. Poseban kvalitet stana čini kuhinja i trpezarija sa izlazom na prostranu natkrivenu terasu idealnu za porodična okupljanja..
Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i gostinskog toaleta.
U stanu su ugradjeni pažljivo birani materijali uključujući Damis Alu drvo stolariju i granitni detalji koji dodatno doprinose vrednosti prostora. Nekretnina poseduje dva brojila, 3 protočna bojlera, centralno grejanje i garažu sa dva parking mesta. Nameštaj ostaje po dogovoru. Retko u prodaji, sve preporuke!
Posrednička naknada u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM nekretnine" Beograd
Više informacija 062/1884634 R-ID: #1057, TV, Mašina za sudove, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Plakari/Ormani, Sudopera, Kuhinjski elementi, Može na kredit, Odmah useljiv, Renoviran

Kontakt

Agencija: Sm nekretnine
Redni broj u Registru posrednika: 260
tel.:
063/204-894
Više nekretnina:
Adresa: Beograd, Trgovačka br. 7/9

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Reklama
Baner
Baner