imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Vračar, Kalenić – četvorosoban stan

17
350 000 € 4217 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

83 m2

1. spr.
16
510 000 € 4180 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

122 m2

vpr spr.
17
635 000 € 6165 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

103 m2

3. spr.
16
450 000 € 4206 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

107 m2

6. spr.
1
800 000 € 3433 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

233 m2

pr spr.
1
1 000 000 € 3135 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

319 m2

pr spr.
4
639 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

142 m2