imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a – četvorosoban stan

Detaljna pretraga

1 - 2 od ukupno 2 oglasa - Prodaja stanova Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a – četvorosoban stan

14
450 000 € 5114 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
6
1 600 € 18 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.

Tip ponude

Lokacija

Reon

  • Izdavanje[x]
  • četvorosoban stan[x]
  • Beograd[x]
  • Novi Beograd A blok Blok 67a[x]
Reklama