imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 190 oglasa - Prodaja stanova Beograd – jednoiposoban stan

Strana 1 od 10
top
16
73 000 € 2028 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

36 m2

2. spr.
top
17
100 000 € 2632 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

38 m2

3. spr.
vip
16
73 900 € 2239 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

33 m2

pr spr.
10
132 000 € 4000 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

33 m2

vpr spr.
8
156 000 € 5200 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

30 m2

5. spr.
pogledaj3d
16
250 000 € 5102 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

49 m2

2. spr.
9
81 796 € 2211 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

37 m2

1. spr.
1
80 000 € 2162 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

37 m2

1. spr.
9
162 000 € 3375 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Meandri

48 m2

2. spr.
10
136 500 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

39 m2

4. spr.
9
144 000 € 2939 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

49 m2

7. spr.
2
110 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

44 m2

vpr spr.
7
81 000 € 1929 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjica

42 m2

pr spr.
8
135 000 € 3649 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

37 m2

3. spr.
5
136 500 € 4015 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

34 m2

2. spr.
7
137 000 € 4029 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

34 m2

npr spr.
17
165 000 € 3113 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

53 m2

6. spr.
15
96 000 € 3097 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

31 m2

vpr spr.
1
70 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

35 m2

pr spr.
10
122 000 € 2773 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Rakovica opština

44 m2

4. spr.
Strana 1 od 10

Tip ponude

Reklama