imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd

Detaljna pretraga

121 - 140 od ukupno 155 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd

Strana 7 od 8
2
60 000 € 30 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

2000 m2

pr spr.
1
132 900 € 166 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Žarkovo

800 m2

pr spr.
2
35 000 € 88 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

400 m2

pr spr.
1
255 000 € 51 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

5000 m2

pr spr.
1
160 000 € 40 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

4000 m2

pr spr.
1
295 000 € 37 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

8000 m2

pr spr.
1
65 000 € 41 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

1600 m2

pr spr.
5
1 850 000 € 201 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

9200 m2

pr spr.
0
292 040 € 35 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

8344 m2

pr spr.
0
173 000 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

6917 m2

pr spr.
1
264 000 € 60 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča 1

4378 m2

spr.
10
350 000 € 35 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjica

10000 m2

pr spr.
1
85 000 € 170 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug

500 m2

spr.
1
826 000 € 70 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kijevo

11800 m2

pr spr.
1
650 000 € 103 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Železnik

6326 m2

spr.
10
75 000 € 26 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

2900 m2

pr spr.
2
80 000 € 15 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

5308 m2

pr spr.
1
48 000 € 5 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

9600 m2

pr spr.
1
94 000 € 5 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

18800 m2

pr spr.
1
242 500 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

9700 m2

pr spr.
Strana 7 od 8
Reklama