imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 155 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd

Strana 3 od 8
5
560 000 € 165 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

3400 m2

pr spr.
7
1 500 000 € 481 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa

3120 m2

pr spr.
1
2 700 000 € 199 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča 1

13600 m2

spr.
1
420 000 € 210 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanija

2000 m2

spr.
1
151 200 € 60 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

2520 m2

pr spr.
8
900 000 € 9184 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

98 m2

pr spr.
17
425 000 € 189 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Radiofar

2252 m2

pr spr.
1
90 000 € 100 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

900 m2

pr spr.
2
800 000 € 96 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

8300 m2

pr spr.
6
3 000 000 € 138 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje 13. Maj

21800 m2

pr spr.
2
1 980 000 € 185 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Autoput za Zagreb

10685 m2

spr.
1
245 000 € 63 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Krnjača

3872 m2

spr.
5
194 400 € 120 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rušanj

1620 m2

pr spr.
2
10 000 € 1 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

7285 m2

spr.
1
550 000 € 1076 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

511 m2

pr spr.
5
320 000 € 168 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

1900 m2

pr spr.
1
36 700 € 67 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

550 m2

pr spr.
1
37 700 € 69 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

546 m2

pr spr.
1
38 550 € 70 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

550 m2

pr spr.
1
209 900 € 41 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

5100 m2

pr spr.
Strana 3 od 8