imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 155 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd

Strana 5 od 8
1
750 600 € 200 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Kumodraž

3753 m2

spr.
3
616 000 € 80 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

7700 m2

pr spr.
9
400 000 € 400000 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1 m2

pr spr.
2
150 000 € 148 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1012 m2

spr.
1
65 000 € 24 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

2700 m2

pr spr.
4
130 000 € 20 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

6500 m2

spr.
6
145 000 € 55 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

2633 m2

pr spr.
2
446 700 € 30 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

14940 m2

pr spr.
3
450 000 € 98 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

4600 m2

pr spr.
4
300 000 € 34 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

8928 m2

pr spr.
5
99 000 € 35 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Krnjača

2800 m2

pr spr.
2
90 900 € 45 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

2000 m2

pr spr.
0
70 000 € 16 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

4350 m2

pr spr.
3
499 000 € 18 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

28000 m2

spr.
4
164 000 € 149 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

1100 m2

spr.
4
164 000 € 149 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1100 m2

spr.
4
99 900 € 38 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

2599 m2

pr spr.
1
849 000 € 106 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

8000 m2

pr spr.
1
1 400 000 € 409 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 72

3422 m2

spr.
5
125 000 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

5000 m2

pr spr.
Strana 5 od 8