imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja zemljišta Beograd

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 155 oglasa - Prodaja zemljišta Beograd

Strana 4 od 8
1
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

3000 m2

pr spr.
2
73 000 € 11 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

6873 m2

pr spr.
2
197 000 € 160 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

1231 m2

pr spr.
2
200 500 € 160 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

1252 m2

pr spr.
2
192 000 € 159 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

1204 m2

pr spr.
2
230 900 € 160 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

1443 m2

pr spr.
1
109 000 € 36 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

3000 m2

pr spr.
1
18 500 € 17 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

1100 m2

pr spr.
0
21 000 € 10 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

2150 m2

pr spr.
2
398 000 € 33 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

12000 m2

pr spr.
8
45 000 € 20 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Sremčica

2300 m2

pr spr.
2
60 000 € 20 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Krnjača

3000 m2

pr spr.
1
176 650 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

7066 m2

pr spr.
2
36 000 € 60 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

600 m2

pr spr.
1
209 425 € 25 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Ovča

8377 m2

pr spr.
6
348 500 € 85 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Makiš

4111 m2

pr spr.
1
179 000 € 94 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

1910 m2

spr.
1
200 000 € 111 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Radiofar

1800 m2

spr.
3
10 965 000 € 510 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

21500 m2

spr.
2
77 000 € 51 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Rušanj

1521 m2

pr spr.
Strana 4 od 8