Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 99 oglasa - Prodaja stanova Vir
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
1
53 000 €
3313 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
16 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom, kuhinjskim dijelom i vlastitim parkingom na otoku Viru N...
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom, kuhinjs...
2
48 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
16 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru Na prodaju je soba s ...
Mala nekretnina za manji budžet – soba s kupaonicom i vlasti...
2
74 000 €
2552 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
29 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom na otoku Viru Na prodaju je zanimljiva jedinica s ...
Dvije sobe sa zajedničkom kupaonicom i vlastitim parkingom n...
8
239 000 €
1683 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
142 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
2. kat
Vir – 6 soba s kupaonicama na jednoj etaži, 5 parkirnih mjesta i velika terasa s pogledom na more Na prodaju ...
Vir – 6 soba s kupaonicama na jednoj etaži, 5 parkirnih mjes...
4
159 000 €
1639 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedinice u prizemlju, samo 200 m od mora Na prodaju je ...
???????? HRVATSKI Vir – Top investicija s 2 stambene jedini...
16
165 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se moderan i ekskluzivno uređen apartman na otoku Viru, u mirnom naselju Biskupljača. Apartman je potp...
Prodaje se moderan i ekskluzivno uređen apartman na otoku Vi...
17
185 000 €
3491 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
17
285 000 €
4597 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na otoku Viru, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 50 ...
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na ot...
9
215 000 €
3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena na prvom katu manje stambene zgrade novogradnje iz...
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena ...
9
215 000 €
3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
17
215 000 €
3707 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcionalno podijeljen u dva manja apartmana. Nekretnina...
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcio...
9
195 000 €
4239 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
46 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Stan na atraktivnoj južnoj strani, samo 150 m od plaže Na traženoj lokaciji na južnoj strani otoka Vira...
Vir – Stan na atraktivnoj južnoj strani, samo 150 m od plaže...
4
289 000 €
3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće sobe – 82,58 m² Sunce, more i mediteranski način ži...
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće so...
17
246 900 €
3336 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – centar, blizu mora, Zadarska županija U ponudi je ...
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – c...
17
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
4
289 000 €
3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
10
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
7
98 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popularn...
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj spore...
3
95 000 €
3065 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
31 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popular...
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj spor...
6
570 000 €
3878 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
147 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKACIJA, JUŽNA STRANA OTOKA VIRA Na jednoj od najprest...
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKAC...
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban