Detaljna pretraga
81 - 99 od ukupno 99 oglasa - Prodaja stanova Vir
Stranica 5 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
17
315 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 200m od mora i plaže na otoku Viru. Objekt je zamiš...
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 2...
17
315 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
8
249 900 €
3377 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50 metara od mora Na prodaju je ekskluzivan trosoban...
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50...
8
271 000 €
3662 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Trosobni stan u izgradnji, 73,80 m², 50 m od mora, drugi kat, Vir Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna ...
Trosobni stan u izgradnji, 73,80 m², 50 m od mora, drugi kat...
11
169 000 €
3380 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prekrasan stan u izgradnji na južnoj strani otoka Vira – 50,16 m² Prodaje se stan u potkrovlju moderne novogr...
Prekrasan stan u izgradnji na južnoj strani otoka Vira – 50,...
3
260 000 €
4127 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stan 63 m² u prizemlju na Viru - samo 100 m od Plaže Lokacija: Najbolja lokacija na Viru, samo 100...
Ekskluzivni stan 63 m² u prizemlju na Viru - samo 100 m od P...
4
300 000 €
3896 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Ekskluzivni stanovi 62 m² na prvom katu s krovnom terasom u Viru – samo 100 m od plaže Lokacija : Ovaj stan s...
Ekskluzivni stanovi 62 m² na prvom katu s krovnom terasom u ...
6
300 000 €
3846 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Ekskluzivni stanovi 63 m² na prvom katu s krovnom terasom u Viru – samo 100 m od plaže Lokacija: Ovaj stan sm...
Ekskluzivni stanovi 63 m² na prvom katu s krovnom terasom u ...
7
260 000 €
4194 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivan stan u prizemlju u Viru – samo 100m od plaže! Lokacija: U vrhunskoj lokaciji na otoku Vir, ovaj m...
Ekskluzivan stan u prizemlju u Viru – samo 100m od plaže! L...
5
300 000 €
2381 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Ekskluzivni stanovi na prvom katu s krovnom terasom u Viru – samo 100 m od plaže Lokacija: Ovaj stan smješten...
Ekskluzivni stanovi na prvom katu s krovnom terasom u Viru –...
7
300 000 €
3846 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
260 000 €
4127 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže Lokacija: Najbolja lokacija u Viru, samo 70 metara od plaže. J...
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže Lokacija: Na...
5
260 000 €
4194 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže u prizemlje Lokacija: Najbolja lokacija u Viru, samo 70 metara...
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže u prizemlje ...
2
315 000 €
3150 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se atraktivan stan na Viru od 100m2 korisne površine na 1. katu suvremene novogradnje koja se sastoji...
Prodaje se atraktivan stan na Viru od 100m2 korisne površine...
11
220 000 €
4074 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Vir/Dalmacija. Kupite stan na 1. katu 1. red do mora, najbolja lokacija na samoj plaži s pogledom na Velebit. ...
Vir/Dalmacija. Kupite stan na 1. katu 1. red do mora, najbol...
12
220 000 €
4074 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Kupite Vir/Dalmacija apartman 1. red do mora, najbolja lokacija direktno na plaži s pogledom na Velebit. Prod...
Kupite Vir/Dalmacija apartman 1. red do mora, najbolja lokac...
11
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
8
185 000 €
2403 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir, prostran i komforan 2 sobni stan sa natkrivenom prostranom terasom blizu mora. Sastoji se od prostranog ...
Vir, prostran i komforan 2 sobni stan sa natkrivenom prostra...
4
239 000 €
2390 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir, prodajemo 2 apartmana, 1. kat, zajedno ukupne stambene površine 100,61 m². Apartman se sastoji od 3 sobe,...
Vir, prodajemo 2 apartmana, 1. kat, zajedno ukupne stambene ...
Stranica 5 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban