Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 99 oglasa - Prodaja stanova Vir
Stranica 2 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
7
285 000 €
3701 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKACIJA, JUŽNA STRANA OTOKA VIRA Na jednoj od najprest...
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKAC...
6
98 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman, samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popularnog ...
Vir – Uređen apartman, samo 200 m od mora U mirnoj sporedno...
9
140 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka Vira. Odmah useljiv! Zgrada posjeduje svu potrebn...
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka...
4
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vir (S4) Ovaj visokokvalitetno opremljen stan nalaz...
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vi...
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten...
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten...
17
350 000 €
2672 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
131 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika krovna terasa s prekrasnim pogledom na more Ovaj...
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika...
13
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
13
156 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira gradi se m...
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, ...
11
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
9
165 000 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom na more U mirnom dijelu popularne južne strane ot...
Vir — Novogradnja u potkrovlju s velikom terasom i pogledom ...
13
225 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi s...
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U...
15
275 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi ...
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more ...
11
155 000 €
3163 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ovaj šarmantni stan od mora – a slobodan, neometan...
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ...
8
215 000 €
3258 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 600 m od plaže Jadro Ostvarite svoj san o životu u...
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 6...
4
257 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora Stambena površina: 85,50 m² Vrt: cca 10 m² Park...
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora...
9
262 000 €
3011 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće sobe, pogled na more i blizina plaže Stambena površi...
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće so...
9
270 000 €
3034 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i prekrasan pogled na more Stambena površina: 132,5...
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i...
17
250 000 €
2747 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj gradnji na otoku Viru, udaljen svega 30km od Zadra...
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj ...
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom ka...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
Stranica 2 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban