Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 53 oglasa za Vir - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 1 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
17
285 000 €
4597 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na otoku Viru, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 50 ...
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na ot...
9
215 000 €
3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena na prvom katu manje stambene zgrade novogradnje iz...
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena ...
9
215 000 €
3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
17
215 000 €
3707 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcionalno podijeljen u dva manja apartmana. Nekretnina...
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcio...
9
195 000 €
4239 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
46 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Stan na atraktivnoj južnoj strani, samo 150 m od plaže Na traženoj lokaciji na južnoj strani otoka Vira...
Vir – Stan na atraktivnoj južnoj strani, samo 150 m od plaže...
4
289 000 €
3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće sobe – 82,58 m² Sunce, more i mediteranski način ži...
Novogradnja s vrtom – južna strana otoka Vira – 2 spavaće so...
17
246 900 €
3336 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – centar, blizu mora, Zadarska županija U ponudi je ...
Prodaje se dvosoban apartman u novogradnji na otoku Viru – c...
17
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
4
289 000 €
3524 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
10
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
7
285 000 €
3701 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKACIJA, JUŽNA STRANA OTOKA VIRA Na jednoj od najprest...
LUKSUZNA NOVOGRADNJA S LIFTOM – PRVI KAT – EKSKLUZIVNA LOKAC...
9
140 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka Vira. Odmah useljiv! Zgrada posjeduje svu potrebn...
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka...
4
217 800 €
3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vir (S4) Ovaj visokokvalitetno opremljen stan nalaz...
Moderna stan na prvom katu s 66 m² i lođom 7,74 m² – otok Vi...
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan prvom katu prekrasnom naselju Vir, smješten...
12
195 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten u novogradnji iz rujna 2025. Ova moderna nekretni...
Prodaje se stan u prizemlju prekrasnom naselju Vir, smješten...
17
350 000 €
2672 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
131 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika krovna terasa s prekrasnim pogledom na more Ovaj...
Novogradnja apartman na Viru (Kozjak) – južna strana, velika...
13
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
13
156 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira gradi se m...
Vir – Stan u prizemlju novogradnje, 47,84 m², vlastiti vrt, ...
11
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S3, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
13
225 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi s...
Moderna stan u Viru – izvrsna lokacija s pogledom na more U...
Stranica 1 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Vir
[x]