Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 53 oglasa za Vir - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
15
275 000 €
3667 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more U Viru, na samo nekoliko koraka od centra, nalazi ...
Moderan stan u Viru – vrhunska lokacija s pogledom na more ...
11
155 000 €
3163 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ovaj šarmantni stan od mora – a slobodan, neometan...
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ...
8
215 000 €
3258 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 600 m od plaže Jadro Ostvarite svoj san o životu u...
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 6...
4
257 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora Stambena površina: 85,50 m² Vrt: cca 10 m² Park...
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora...
9
262 000 €
3011 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće sobe, pogled na more i blizina plaže Stambena površi...
Stan novogradnje S2 s krovnom terasom na Viru – 2 spavaće so...
9
270 000 €
3034 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i prekrasan pogled na more Stambena površina: 132,5...
Stan S3 – Novogradnja s krovnom terasom, 2. kat, 132,50 m² i...
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom ka...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
4
450 000 €
5625 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivan stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana – otok Vir Stan S2 u zgradi 1 prava je rijetkost...
Ekskluzivan stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana...
2
516 000 €
6532 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana – otok Vir Stan S1 u zgradi 1 prava je rijetkost...
Ekskluzivni stan s vrtom u prvom redu do mora – južna strana...
5
310 000 €
3605 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj strani otoka, samo 400 m od mora Na mirnoj, ali c...
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj...
15
280 000 €
2545 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
110 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ekskluzivan stan na Viru – Moderna kvaliteta, blizina centra i plaže Stambena površina: 110,78 m² Krovna tera...
Ekskluzivan stan na Viru – Moderna kvaliteta, blizina centra...
15
255 000 €
2865 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir, Prodaje se apartman u novogradnji u blizini mora na otoku Viru. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgra...
Vir, Prodaje se apartman u novogradnji u blizini mora na oto...
13
245 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
17
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zgrade sa pogledom na more. Sastoji se od dvije spav...
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zg...
15
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
244 879 €
3601 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m² nalazi se u modernoj novogradnji na otoku Viru, ...
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m...
5
313 145 €
3558 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more Ovaj prostrani stan od 88,21 m² nalazi se na prvo...
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more ...
4
321 966 €
3659 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more Ovaj prostrani stan S4 od 88,21 m² nalazi se na p...
3
250 097 €
3573 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir - Tražena južna strana Ovaj atraktivan apartman od 70,45 m² smješten je u modernoj novogradnji na otoku V...
Vir - Tražena južna strana Ovaj atraktivan apartman od 70,4...
8
249 900 €
3377 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50 metara od mora Na prodaju je ekskluzivan trosoban...
Moderan trosoban stan na Viru – Prvoklasna lokacija, samo 50...
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Vir
[x]