Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 99 oglasa - Prodaja stanova Vir
Stranica 4 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
5
310 000 €
3605 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj strani otoka, samo 400 m od mora Na mirnoj, ali c...
Vir – Moderna dvoetažna stambena jedinica na traženoj južnoj...
6
460 000 €
2875 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
160 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Vir – Moderna trosobna stambena jedinica s bazenom, samo 400 m od mora Na mirnoj, a ipak centralnoj lokaciji n...
Vir – Moderna trosobna stambena jedinica s bazenom, samo 400...
15
280 000 €
2545 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
110 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ekskluzivan stan na Viru – Moderna kvaliteta, blizina centra i plaže Stambena površina: 110,78 m² Krovna tera...
Ekskluzivan stan na Viru – Moderna kvaliteta, blizina centra...
15
255 000 €
2865 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir, Prodaje se apartman u novogradnji u blizini mora na otoku Viru. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgra...
Vir, Prodaje se apartman u novogradnji u blizini mora na oto...
13
245 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
17
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zgrade sa pogledom na more. Sastoji se od dvije spav...
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zg...
15
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
244 879 €
3601 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m² nalazi se u modernoj novogradnji na otoku Viru, ...
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m...
5
313 145 €
3558 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more Ovaj prostrani stan od 88,21 m² nalazi se na prvo...
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more ...
4
321 966 €
3659 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir – Tražena južna strana s nevjerojatnim pogledom na more Ovaj prostrani stan S4 od 88,21 m² nalazi se na p...
3
250 097 €
3573 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir - Tražena južna strana Ovaj atraktivan apartman od 70,45 m² smješten je u modernoj novogradnji na otoku V...
Vir - Tražena južna strana Ovaj atraktivan apartman od 70,4...
17
240 000 €
2637 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
91 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj gradnji na otoku Viru, udaljen svega 30km od Zadra...
Prodaje se kompletno namješten i useljiv apartman u novijoj ...
13
188 200 €
2941 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi u prizemlju moderne zgra...
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini c...
13
187 500 €
2930 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novogradnji na otoku Viru, u blizini centra. Apartman se nalazi na 1. katu moderne zgrad...
13
259 700 €
2918 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
89 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
220 000 €
3143 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku Viru. Apartman oznake S3 smješten je na prvom katu ...
Prodaje se dvosoban apartman u zgradi novogradnje na otoku V...
17
210 000 €
2530 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
83 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene jedinice na otoku Viru. Apartman je smješten u prize...
Prodaje se apartman u novijoj gradnji s ukupno 4 stambene je...
13
187 500 €
2930 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
17
270 000 €
4219 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
64 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 200m od mora i plaže na otoku Viru. Objekt je zamiš...
Prodaju se apartmani u zgradi novogradnje, smješteni svega 2...
17
270 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
APARTMAN
APARTMAN
kat
Stranica 4 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban