Detaljna pretraga
361 - 380 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 19 od 232
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Naprijed >
13
150 000 €
500 €/m²
ažuriran
Virje, Miholjanec
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 4 etaže, centralno plin i centralno na drca Lokal 60m2+spremište,struja 11 kw, ukupno 30 kw na tri etaže....
Kuća 4 etaže, centralno plin i centralno na drca Lokal 60m2+...
4
618 000 €
1545 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRILIKA – SAMOSTOJEĆA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, OPRIĆ (IZNAD Lovran) Na atraktivnoj i mirnoj lokac...
PRILIKA – SAMOSTOJEĆA KUĆA S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE, O...
17
550 000 €
3005 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
183 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna kuća s bazenom u sklopu dvojnog objekta u Vodicama, na prekrasnoj lokaciji u sjevernom dij...
Prodaje se luksuzna kuća s bazenom u sklopu dvojnog objekta ...
17
550 000 €
3395 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
162 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 162 m2, 5 stanova Prodaje se kuća tlocrtne površine 106 m2 na parceli površine ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, 162 m2, 5 stanova Prodaje se ...
17
770 000 €
3850 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se moderna i vrhunski opremljena kuća površine 200 m², smještena u mirnoj i slijepoj ulici koja osigur...
Prodaje se moderna i vrhunski opremljena kuća površine 200 m...
17
985 000 €
5442 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica grada Krka, na prodaju je samostojeća kuća s bazenom i okućnicom, smještena na mirnoj lokaciji, svega ...
Okolica grada Krka, na prodaju je samostojeća kuća s bazenom...
17
1 500 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Impresivna vila uz more – luksuz u prvom redu do prirodne ljepote Na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija...
Impresivna vila uz more – luksuz u prvom redu do prirodne lj...
17
515 000 €
5787 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
89 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U okolici malog istarskog grada bogate povijesti i tradicije - Barbana, prodajemo duplex kuću na predivnoj lok...
U okolici malog istarskog grada bogate povijesti i tradicije...
10
450 000 €
5488 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
82 m2
KUĆA
KUĆA
kat
10
570 000 €
4560 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je renovirana stara kuća u gradu Krku s ukupnom stambenom površinom od 125 m2 raspoređenom na priz...
Na prodaju je renovirana stara kuća u gradu Krku s ukupnom ...
4
450 000 €
3409 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
132 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna kuća u sklopu dvojnog objekta u Vodicama, na prekrasnoj lokaciji u sjevernom dijelu Vodica...
Prodaje se luksuzna kuća u sklopu dvojnog objekta u Vodicama...
14
350 000 €
2333 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KAMENA KUĆA, PREMANTURA, 120 m2 Prodaje se potpuno renovirana istarska kamena kuća u Pre...
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KAMENA KUĆA, PREMANTURA, 120 m2 Prodaj...
14
720 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
176 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vrbnik, okolica – prodaja nove dvojne kuće s bazenom i saunom, novogradnja U okolici Vrbnika prodaje se moder...
Vrbnik, okolica – prodaja nove dvojne kuće s bazenom i sauno...
14
680 000 €
3864 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
176 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vrbnik, okolica, dvojna kuća u novogradnji, s bazenom i saunom! Na mirnoj lokaciji u okolici Vrbnika, na rubu...
Vrbnik, okolica, dvojna kuća u novogradnji, s bazenom i saun...
6
70 000 €
500 €/m²
ažuriran
Cetingrad, Delić Poljana
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se prostrano imanje smješteno u mirnom naselju Delić Poljana, u neposrednoj blizini Cetingrada. Ova ne...
Prodaje se prostrano imanje smješteno u mirnom naselju Delić...
17
315 000 €
3150 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je šarmantna drvena kuća smještena u mirnom okruženju u blizini Poreča, okružena zelenilom i prirod...
Na prodaju je šarmantna drvena kuća smještena u mirnom okruž...
4
55 000 €
262 €/m²
ažuriran
Matulji, Rupa
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Rupa, kuća za potpunu adaptaciju, sastoji se od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja,kuća ima priključak st...
Rupa, kuća za potpunu adaptaciju, sastoji se od podruma, pri...
14
123 000 €
1809 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
68 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA 68 m2, VODNJAN, CENTAR U staroj gradskoj jezgri Vodnjan nalazi se šarmantna kamena kuća ukupne ...
PRODAJA, KUĆA 68 m2, VODNJAN, CENTAR U staroj gradskoj jezg...
17
419 000 €
1347 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Rakitovec
311 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, RAKITOVEC, 311 m2, PARCELA 2032 m2 Prodaje se samostojeća kuća površine 311 m2 ...
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, RAKITOVEC, 311 m2, PARCELA 203...
17
299 000 €
1616 €/m²
ažuriran
Bukovlje, Korduševci
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, SL. BROD, KORDUŠEVCI, 185 m2 + ZEMLJIŠTE 8250 m2 Prodaje se kuća stambene površine ...
PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, SL. BROD, KORDUŠEVCI, 185 m2 + ZEML...
Stranica 19 od 232
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban