Detaljna pretraga
381 - 400 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 20 od 232
< Natrag
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Naprijed >
17
545 000 €
2595 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Rasopasno
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZENOM. KUĆA JE KAMENA ADAPTIRANA UKUPNE POVRŠINE OBJ...
KRK, KAMENA VILA U RASOPASNOM UKUPNE POVRŠINE 913 M2 SA BAZE...
17
599 000 €
3384 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
177 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Fažana prodaja uređene kuće stambene površine 177m2 sa dva odvojena stana, smještena u mirnom dijelu Fažane, s...
Fažana prodaja uređene kuće stambene površine 177m2 sa dva o...
17
12 000 000 €
11121 €/m²
ažuriran
Pazin, Zamask
1079 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se ekskluzivno imanje u srcu Istre, smješteno u mirnom krajoliku u blizini mjesta Pazin, pruža potpunu...
Prodaje se ekskluzivno imanje u srcu Istre, smješteno u mirn...
17
220 000 €
2750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica, odmah useljiva kućica u nizu! Šarmantna kamena kuća u nizu smještena je u mirnom dijel...
Istra, Poreč, okolica, odmah useljiva kućica u nizu! Šarman...
17
370 000 €
2868 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
129 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, okolica, prodaje se samostojeća kuća s pogledom na more u mirnom istarskom mjestu! Kuća pov...
Istra, Brtonigla, okolica, prodaje se samostojeća kuća s pog...
17
320 000 €
2481 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
129 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Buje, okolica, samostojeća kuća s pogledom na more ! Istra, Brtonigla, okolica, prodaje se samostojeća kuća s...
Buje, okolica, samostojeća kuća s pogledom na more ! Istra,...
15
285 000 €
3476 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
82 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji – Istra, okolica Barbana Na prodaju je prizemna obiteljska kuća ukupn...
Mala obiteljska kuća na mirnoj lokaciji – Istra, okolica Bar...
13
265 000 €
3232 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
82 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
499 000 €
3465 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
144 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se nova moderna kuća s bazenom okružena zelenilom u malom mjestu nedaleko Barbana. Izgrađena je 2024. ...
Prodaje se nova moderna kuća s bazenom okružena zelenilom u ...
17
675 000 €
5273 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga
128 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan je grad u južnom dijelu Istre, smješteno svega 10km od Pule te na samo 4 km iznad prekrasne Fažane. Gr...
Vodnjan je grad u južnom dijelu Istre, smješteno svega 10km ...
15
315 000 €
378 €/m²
ažuriran
Bale, Golaš
834 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se zemljište u mjestu Bale, u Istri. Zemljište od 834 m2 sa projektom od 445 m2 i građevinskom dozvolo...
Prodaje se zemljište u mjestu Bale, u Istri. Zemljište od 83...
17
880 000 €
5029 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pozivamo Vas da doživite spoj moderanog dizajna i tradicionalne istarske arhitekture u nedvojbeno unikatnoj di...
Pozivamo Vas da doživite spoj moderanog dizajna i tradiciona...
17
1 200 000 €
6742 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
178 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja impozantne vile, s otvorenim pogledom na more, okućnicom, i bazenom! Vila je građena 2018. godine, ...
Prodaja impozantne vile, s otvorenim pogledom na more, okućn...
17
870 000 €
4085 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
213 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se prekrasna samostojeća kuća B1- urbana vila s bazenom smještena na otoku Krku, u mjestu Brzac, stamb...
Prodaje se prekrasna samostojeća kuća B1- urbana vila s baze...
9
139 000 €
1598 €/m²
ažuriran
Lupoglav, Boljun
87 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 87 m² (2S+DB) – Boljunsko polje, Istra – prodaja Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 87 m² (v...
Kuća 87 m² (2S+DB) – Boljunsko polje, Istra – prodaja Na pr...
17
549 000 €
2952 €/m²
ažuriran
Zadar, Bokanjac
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Atraktivna i iznimno dizajnirana samostojeća kuća s 5 spavaćih soba u vrhunskoj stambenoj četvrti u Zadru Sam...
Atraktivna i iznimno dizajnirana samostojeća kuća s 5 spavać...
17
1 750 000 €
4557 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
384 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ISTRA, BUJE – Ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na more i vinograde Na brežuljcima sjeverozapadne Istre...
ISTRA, BUJE – Ekskluzivna vila s panoramskim pogledom na mor...
17
338 000 €
3314 €/m²
ažuriran
Sisak, Zeleni brijeg
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji u Sisku, uz samu glavnu cestu, što...
Na prodaju je kuća smještena na frekventnoj i izuzetno atrak...
17
550 000 €
3056 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica Medulina, Istra Na samo nekoliko minuta vožnje od prekrasne Pule, u mirnom naselju u okolici živopisn...
Okolica Medulina, Istra Na samo nekoliko minuta vožnje od p...
17
665 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more – blizina Malinske Na prodaju je prostrana samost...
Samostojeća kuća na otoku Krku s otvorenim pogledom na more ...
Stranica 20 od 232
< Natrag
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban