Detaljna pretraga
481 - 500 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 25 od 232
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Naprijed >
17
270 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prostranom zemljištu od 4100 m² – odlična investicijska...
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prost...
15
240 000 €
3200 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 75,42 m², smještena u mirnoj i povučenoj ulici u Sigečici...
Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 75,42 m...
13
135 000 €
675 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mirnoj lokaciji u Petrinji, svega 5 minuta vožnje od...
Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mi...
17
195 000 €
132 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić
1482 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU – ATRAKTIVNA NEKRETNINA U CENTRU KLOŠTAR IVANIĆA Prodaje se prostrana i kvalitetno građena nekretn...
NA PRODAJU – ATRAKTIVNA NEKRETNINA U CENTRU KLOŠTAR IVANIĆA ...
11
370 000 €
3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na prodaju je izuzetno atraktivna nekretnina smještena u s...
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na proda...
7
120 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Pojatno
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU – KUĆA S VELIKOM PARCELOM U CENTRU POJATNOG Prodaje se kuća s prostranom parcelom od cca 1000 m², ...
NA PRODAJU – KUĆA S VELIKOM PARCELOM U CENTRU POJATNOG Prod...
17
350 000 €
2756 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Podbrežnica
127 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kvalitetno građena i iznimno očuvana kuća u nizu, zadnja u nizu, smještena u mirnom i uređenom stam...
Prodaje se kvalitetno građena i iznimno očuvana kuća u nizu,...
17
389 900 €
1681 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje
232 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IDILIČNA KUĆA ZA ODMOR – DVOETAŽNA, NAMJEŠTENA, 400 m OD MORA Ako sanjate o nekretnini za odmor u mirnom, med...
IDILIČNA KUĆA ZA ODMOR – DVOETAŽNA, NAMJEŠTENA, 400 m OD MOR...
17
200 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Graberje Ivanićko
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju obiteljska kuća u Graberju Ivanićkom – 120 m² stambenog prostora s velikom okućnicom od 5.445 m² N...
Na prodaju obiteljska kuća u Graberju Ivanićkom – 120 m² sta...
17
175 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Marija Bistrica, Marija Bistrica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar Marije Bistrice Lokacija: Marija Bistrica Prodaje ...
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar M...
17
29 500 €
628 €/m²
ažuriran
Bedekovčina, Poznanovec
47 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina Prodaje se klet s pripadajućim zemljištem površine 47...
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina Pro...
17
399 000 €
1304 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Mala Erpenja
306 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVOGRADNJA – KUĆA (ZGRADA) SA 3 PROSTRANA STANA U MALOJ ERPENJI Mogućnost kupnje svakog stana pojedinačno! L...
NOVOGRADNJA – KUĆA (ZGRADA) SA 3 PROSTRANA STANA U MALOJ ERP...
17
299 000 €
2300 €/m²
ažuriran
Karlovac, Skakavac
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predivna kuća za odmor uz rijeku Utinju – prava oaza mira, 15 minuta od Karlovca! Na prodaju je jedinstvena ku...
Predivna kuća za odmor uz rijeku Utinju – prava oaza mira, 1...
12
335 733 €
2775 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
121 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S5 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvori...
KUĆA S5 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) ...
12
313 348 €
2773 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S6 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu u Jastrebarskom Mirna lokacija blizu centra | 3 spavaće sobe | Dva parkirna ...
KUĆA S6 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu u Jastrebarskom Mirna loka...
12
313 348 €
2773 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S7 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu u Jastrebarskom Mirna lokacija blizu centra | 3 spavaće sobe | Dva parkirna ...
KUĆA S7 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu u Jastrebarskom Mirna loka...
12
363 506 €
3081 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
118 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S9 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvori...
KUĆA S9 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) ...
12
347 817 €
3078 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S10 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S10 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
12
347 817 €
3078 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S11 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S11 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
17
285 000 €
3032 €/m²
ažuriran
Karlovac, Cerovac Vukmanićki
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je novogradnja površine 94 m² smještena u mirnom naselju Cerovac Vukmanićki, svega 10 minuta vožnje...
Na prodaju je novogradnja površine 94 m² smještena u mirnom ...
Stranica 25 od 232
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban